top of page

Materiały 

Wszystkie nasze produkty wykonywane są ręcznie w mini szwalni w Krakowie. Projektowane w oparciu o doświadczenie nasze oraz naszych przyjaciół. Przykładamy ogromną wagę do jakości wykonania naszych produktów sami z nich korzystamy na co dzień. 

Nici tkackie

To rodzina bardzo wytrzymałych tkanin uplecionych z teksturyzowanego włókna najczęściej poliamidu 6.6 (nylonu), ale również poliestrowego. Wykorzystywane do produkcji najtrwalszych w swojej klasie tkanin użytkowych. Patent na włókno CORDURA® należy do firmy DuPont, a licencją dysponuje koncern Invista. CORDURA® jest kilkukrotnie mocniejsza od zwykłego nylonu i kilkanaście do kilkudziesięciu razy mocniejsza od poliestru i bawełny. W połączeniu z szybkim schnięciem i niską wagą stanowi bazę wielu produktów używanych w skrajnie ciężkich warunkach. CORDURA® jest wybierana przez producentów i użytkowników, którym zależy na wytrzymałości produktu. 

Najpopularniejsze są sploty płócienne CORDURA®: 180dtex, 300dtex, 560dtex, 770dtex, 1100dtex. 

Materiał którego używamy to Cordura o przędzy 1100 dtex, wyraźnej i mocnej z bardzo wysoką odpornością na ścieranie. Podwójne wykończenie Akrylem, daję tkaninie 1000mm wodoszczelności.

więcej informacji na: https://www.cordura.com/

Mata do jogi i paski

Taśmy i pasy najlepszej jakości. Polska firma z siedzibą w Bydgoszczy. 

news_serafil_recycled.jpeg

Międzynarodowy producent nici. My używamy nici pochodzących z recyclingu. 

velcro-sewing.jpeg

Jak rzep to tylko od Velcro.

Zamki i suwaki YKK

AquaGuard® , wodoodporny zamek błyskawiczny. Tworzy się go poprzez laminowanie PU na tylnej stronie zwijanego suwaka.  A dla nas to nie tylko dostawca zamków bryzgoodpornych ale również elementów plastikowych.

P1661393.jpeg
bottom of page